O nas

Jesteśmy Marta i Tomek, mamy blisko 30 lat, od urodzenia mieszkamy w Poznaniu. Naszym wspólnym mianownikiem jest zamiłowanie do gór, podróży i odwiedzania nowych miejsc. Tych odległych jak Islandia, jak również tych najbliższych jak oddalony o kilkaset metrów poznański Szeląg. Wspólnie przejechaliśmy kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i na tym nie kończymy. 

Marta – Perfekcyjna planistka. Zawsze planuje, gdzie, kiedy, jak i co. W zasadzie każdą podróż czy małą wycieczkę rozpisze i zaplanuje. W notatkach zawsze jest zaplanowane więcej, niż jesteśmy w stanie zwiedzić w określonym czasie. Spontaniczne zmiany planów nie są rzadkością. W ten sposób trafiliśmy pierwszy raz wspólnie do Pragi i Wiednia. 

Tomek – Kawa and transport. W planowaniu czegokolwiek oprócz trasy, czasu przejazdu i spalania jestem słaby. W każdej podróży towarzyszy mi kawa. Za kierownicą zawsze, ale to zawsze musi pojawić się karmelowe latte z Mc Donald ‘s. Poza podróżami miłuję kawę, szczególnie tą dobrą. Zarówno zrobioną samodzielnie w domu jak również tą podaną z uśmiechem w kawiarni.

Rozpoczynając prowadzenie tego bloga, chcemy w pewien sposób odpowiedzieć na stałe pytania – gdzie pójść? Jak było? Zostawiamy Wam tę stronę jako swego rodzaju przewodnik i miejsce do znalezienia ciekawych miejsc.